İzmir Çatı Aktarma ve Tadilat Hizmetleri

 

Çatı Yapımı ve Tadilatı

İzmir‘in Buca, Karabağlar, Konak, Karşıyaka ve Bornova ilçelerinde çatı yapımı, çatı onarımı ve çatı izolasyonu konularında uzmanlaşmış özellikle; kiremit çatıtonoz çatısandviç panel çatı, teras çatı ve ahşap çatı uygulamasında profesyonelleşmiş yeni çatı yapımı ve her türden çatı onarımıçatı tadilatı, yenileme ve montaj gibi konularda usta ekibi ile müşterilerimize çatı onarım ve su izolasyon çözümleri konusunda firma olarak kaliteli ve uzun ömürlü çözümler sunmaktayız. Dayanıklı çatı çözümleri için lütfen bizi arayın. Profesyonel bir yaklaşımla ve uygun fiyatlarla İzmir’de garantili ve sağlam çatılar yapmaktayız.

Çatı İzolasyonu

Çatı izolasyon firması olarak poliüretan su izolasyon, teras izolasyon, apartman çatıları su yalıtımı, gizli dere çatı izolasyonu gibi çözümlerimizle hizmet vermekteyiz.

Kiremit Çatı Aktarma ve Tamiri

Kiremit çatı yapımı ve kiremit çatı tamiri alanında profesyonel olarak sizlere hizmet veriyoruz. Kiremit çatılar , üzeri kiremitle kaplı genellikle ahşap karkas ve döşemeye sahip çatılardır. Tamir gereksinimleri diğer çatı türlerine göre daha uzundur fakat yanlış malzeme ve uygulamalar kısa sürede kiremit çatılarda sorunlar yaratmaktadır. Kiremit çatı aktarma fiyatları çatının projesi, çatı deresinde yapılacak dere tercihleri, çatıda bulunan bacaların sayıları, çatı kuşlukları veya güvercinliklerinin ölçülerine ve proje durumlarına göre firmamız tarafından kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik giderlerine göre belirlenmektedir.

Membran Çatı Kaplama

Mebran çatı çözümleri temel, perde, teras ve çatı gibi su yalıtımı gereken birçok noktada güvenle uygulanabilir. Yapılarda suya karşı en hassas yüzeyler temeller ve çatılardır. PVC çatı membranları son derece kullanıcı dostudur ve çeşitli montaj teknikleri ve ustalık becerileri ile uygulanır. Membran çatı kaplama; uygulama yapılacak olan çatı, teras, temel, perde gibi su yalıtımı yapılacak olan alan için doğru ve kaliteli marka membran seçimi ile başlar. Kumlu membran seçeneklerimizle sizlere membran çatı çözümlerinizde hizmet vermekteyiz.

Ahşap Çatı

Mevcut eski ahşap çatınız üzerinde izolasyon ve yalıtım problemleri yüzünden kış mevsiminin zor koşullarında ısı kaybı sorunları yaşıyorsanız ahşap çatı yapımı, ahşap çatı yalıtım ve izolasyon konularında sizlere hizmet vermekteyiz. Ahşap çatı fiyatları konusunda genel olarak sağlıklı bilgi edinmek için ücretsiz sunduğumuz keşif tespit hizmeti sonrasında çatı fiyatları ve çatı maliyeti ve uygun fiyatlandırma hakkında sizlere keşif sonrası bilgi verilmektedir.

Sandviç Panel Çatı

Yeni nesil çatı sistemlerinde sandviç paneller en çok tercih edilen çatı sistemlerdir. İç ve dış metal levha arasında kullanılan malzemeler sayesinde yüksek yalıtım özellikleriyle sandviç panel levhalar çatılarda kaliteli izolasyon sağlar . Mevsimsel olarak panel çatı uygulamaları hizmeti verdiğimiz ve bölgemizin sonbahar ve kış mevsiminde yağış almasından dolayı kiremit çatılarda oluşan olası klasik kiremit çatı sorunlarının yanı sıra yağmur ve su yalıtımı konusunda da maksimum verim sağlayan sandviç panel çatı uygulamaları sayesinde çatı akması ve dış cephede rutubet oluşumu gibi sorunlardan kurtulmak mümkündür. Sandviç panel levhaları günümüzde çatıları ısı, nem, ses ve yangın yalıtımlı olarak estetik bir şekilde kaplamak için kullanılır. Sandwich paneller, poliüretan dolgulu paneltaşyünü dolgulu panelmembran kaplamalı panel olmak üzere 3 gruba ayrılır. Sandviç panel çatı uygulamalarımızda taşyünü sandviç panel, camyünü sandviç panel, poliüretan sandviç panel, eps sandviç panel gibi çeşitlerde çatı ve Çatı paneli, çatı kaplama malzemeleri, panel çatı ve ephe panelleri hizmetlerini işçilik ve malzeme dahil olarak siz değerli müşterilerimize vermekteyiz.

Su İzolasyon

Günümüzde apartmanlarda ve kiremitsiz beton çatılarda çatı izolasyonu denilince akla, su izolasyonu gelmektedir. İzmir’in merkez ilçelerinde çatılar maalesef binaların çok dikkat edilmeyen kısımlarından bir tanesi durumundadır. Özellikle Buca, Konak, Bornova ve Karşıyaka bölgelerinde yer alan binalarda çatıdan gelen suyun zararlı etkilerinden korunmak için su yalıtım malzemeleri ile yapılan uygulamalara çatı su yalıtımı denilmektedir. Çatılar; geleneksel kiremit çatı ve teras benton çatı olarak iki farklı sistemde incelemek mümkündür. Su yalıtımı, yapılarımızda suyun girebileceği temel, çatı gibi yerlere su geçirmeyen malzemelerin uygulanmasıyla yapılır. Su izolasyonu, ısı izolasyonuses izolasyonuçatı kaplamazemin kaplama alanlarda bina çatısı, apartman çatısı, ev çatısı, yazlık çatısı, villa çatısı gibi yapılarda müşterilerimize uygun ve kaliteli izolasyon çözümleri sunuyoruz. Çatı ustası hizmetlerimizi uygun fiyatları %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ustalarımız ile siz müşterilerimize sunmaktayız. Çatı izolasyonu konusunda uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimlerimiz doğrultusunda çatı projelerini uzun ömürlü, dayanıklı bir şekilde inşa ederek teslim etmekteyiz. Apartman, yazlık ve villa gibi yapılarda teraslar genellikle seramik ile kaplanır. Ancak seramikler su geçirimsiz olsalar da, tek başlarına su yalıtımı konusunda yetersizlerdir. Su yalıtımı yapılması için ilk adım güvenilir ve 1. kalite su yalıtım malzemeleridir. Teras çatılar için en uygun ve en güvenli su yalıtımı malzemesi bitümlü su yalıtımı malzemeleridir. Sürme esaslı çatı su izolasyon uygulamaları konusunda müşterilerimize uygun fiyatlı ve uzun ömürlü izolasyon hizmeti vermekteyiz. Beton ve teras çatı izolasyonlarında gerçekleştirdiğimiz su izolasyon uygulamaları. Poliüretan Esaslı Çatı Su İzolasyonu: Bu tip malzemeler %400 e varan oranlarda elastiktir. çatı yüzeyine fırça ve rulo ile uygulana bildikleri gibi, püskürtme tekniği ile de uygulama gerçekleştirilmektedir. Akrilik Esaslı Su Yalıtımı: Su ile inceltilerek beton yüzeylere sürülerek ya da püskürtülerek uygulama gerçekleştirilmektedir. Teras ve beton çatılarda astar ile birlikte 3 kat olarak izolasyon uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Buca, Karabağlar, Karşıyaka, Gaziemir ve Bornova bölgelerinde çatı yapımı ve onarımı üzerine verdiğimiz hizmetler.

  • Ahşap üzeri kiremit çatı kaplama
  • Kiremit çatı aktarma
  • Çelik üzeri kiremit çatı kaplama
  • Ahşap ve ondülin çatı kaplama
  • Ahşap üzeri membran çatı kaplama
  • Ahşap pergole çatı kaplama
  • Çelik üzeri sandviç panel çatı kaplama
  • Eksiz yağmur oluğu ve dere takımı uygulamaları
  • Teras çatı zemin su izolasyon uygulaması
  • Beton teras çatı yağmur suyu izolasyonu

Her biri alanında deneyimli çatı ustalarımız ve en kaliteli izolasyon malzemeleri ile müşterilerimize garantili çatı su izolasyon, yeni çatı yapımı ve çatı yenileme hizmetleri sunmaktayız. Çatı çeşitleri ve uygun fiyat seçenekleri için bizi arayın! Çatı aktarma, çatı tadilat, yalıtım, izolasyon işleri için kaliteli malzemeli ve birinci sınıf çatı işçilik fiyatlarını firmamızdan öğrenebilirsiniz. En iyi çatı ustası, işini en uygun fiyata yapan ustadır. Ekonomik fiyatlarla kaliteli işçilik sunan firmamız çatı işleri konusunda uzman çatı ustası kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Çatı onarım işlemleriniz için bizleri arıyabilir ve uygun fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Çatı Yapımı ve Tadilatı İşleriniz için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

 

Call Now ButtonTelefon